RN73H1ETTP1981B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1981B10
JLCPCB Part #
C2554359
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS