SG73P2BTTD1213F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1213F
JLCPCB Part #
C4215634
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS