SG73P2BTTD122G
MFR.Part #
SG73P2BTTD122G
JLCPCB Part #
C4159537
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS