RN73H1JTTD3653D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3653D50
JLCPCB Part #
C3964878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 365kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS