RN73R2ETTD2370D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2370D10
JLCPCB Part #
C2607993
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS