RN732ATTD7410A25
MFR.Part #
RN732ATTD7410A25
JLCPCB Part #
C4113897
Description
-55℃~+155℃ 100mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS