RN73R2BTTD68R0F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD68R0F10
JLCPCB Part #
C4044722
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS