RK73G2ATTD1473F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1473F
JLCPCB Part #
C5724748
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS