SG73P2BTTD3R3J
MFR.Part #
SG73P2BTTD3R3J
JLCPCB Part #
C4157027
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS