SG73S2BRTTD3901D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3901D
JLCPCB Part #
C7312880
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS