SG73S2BTTD5101D
MFR.Part #
SG73S2BTTD5101D
JLCPCB Part #
C4236020
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS