SG73P2BRTTD9092F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD9092F
JLCPCB Part #
C6295286
Description
-55℃~+155℃ 750mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS