RN73H2BTTD1500A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1500A10
JLCPCB Part #
C4208096
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS