SR732HTTE5R11F
MFR.Part #
SR732HTTE5R11F
JLCPCB Part #
C4135930
Description
-55℃~+150℃ 5.11Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS