SG73P2BRTTD8063D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD8063D
JLCPCB Part #
C6482306
Description
-55℃~+155℃ 750mW 806kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS