SG73P2BRTTD8063F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BRTTD8063F
JLCPCB Part #
C5893946
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 750mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS