RN73H1JTTD22R0C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD22R0C25
JLCPCB Part #
C4122866
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS