SR732BTTD5R10D
MFR.Part #
SR732BTTD5R10D
JLCPCB Part #
C2600796
Description
-55℃~+150℃ 333mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS