SG73P2BRTTD751J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD751J
JLCPCB Part #
C6482305
Description
-55℃~+155℃ 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS