SR732ATTD68LJ
MFR.Part #
SR732ATTD68LJ
JLCPCB Part #
C2601469
Description
-55℃~+150℃ 333mW 68mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS