SG73P2BRTTD7501F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD7501F
JLCPCB Part #
C5751041
Description
-55℃~+155℃ 7.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS