SG73S2E1RTTD2372F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2372F
JLCPCB Part #
C5916238
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS