RN732BTTD2911B10
MFR.Part #
RN732BTTD2911B10
JLCPCB Part #
C4328560
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.91kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS