SG73P2BRTTD683G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD683G
JLCPCB Part #
C7359594
Description
-55℃~+155℃ 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS