RN73R2BTTD2050B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2050B50
JLCPCB Part #
C2548565
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS