RK73G1JTTD2550C
MFR.Part #
RK73G1JTTD2550C
JLCPCB Part #
C4052601
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS