SG73P2BRTTD361G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD361G
JLCPCB Part #
C6221681
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS