SG73P2BRTTD63R4F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD63R4F
JLCPCB Part #
C6295256
Description
-55℃~+155℃ 63.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS