RN732BTTD2910A05
MFR.Part #
RN732BTTD2910A05
JLCPCB Part #
C4225353
Description
-55℃~+155℃ 125mW 291Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS