RN73H2BTTD4532B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4532B50
JLCPCB Part #
C2556621
Description
250mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS