RN73R1JTTD6490B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD6490B50
JLCPCB Part #
C4326473
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS