SG73P2BRTTD5491D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD5491D
JLCPCB Part #
C6677622
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS