RK73B1FRTTBL754G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL754G
JLCPCB Part #
C2582412
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 750kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS