RK73H1ERTTP5900F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP5900F
JLCPCB Part #
C4078954
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS