RM12J9R1CT
MFR.Part #
RM12J9R1CT
JLCPCB Part #
C4190613
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS