SG73P2BRTTD4992D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD4992D
JLCPCB Part #
C7359554
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS