SG73G2ATTD2671D
MFR.Part #
SG73G2ATTD2671D
JLCPCB Part #
C5910599
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS