SG73P2BRTTD4703F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD4703F
JLCPCB Part #
C5911881
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS