RN73R2ATTD2842B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD2842B10
JLCPCB Part #
C4141536
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS