RN73H2ETTD1350A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1350A10
JLCPCB Part #
C4315907
Description
135Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS