SG73P2BRTTD1203F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1203F
JLCPCB Part #
C6295116
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS