SG73P2BRTTD4532D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD4532D
JLCPCB Part #
C7359549
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS