RK73G2ATTD5233F
MFR.Part #
RK73G2ATTD5233F
JLCPCB Part #
C6648755
Description
-55℃~+155℃ 125mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS