RN73R2BTTD4371D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD4371D100
JLCPCB Part #
C4247263
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.37kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS