RN73R1JTTD71R5F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD71R5F25
JLCPCB Part #
C3970930
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS