SG73P2BRTTD3900F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3900F
JLCPCB Part #
C7078839
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS