SG73P1EWTTP1372D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1372D
JLCPCB Part #
C6294693
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS