SG73P2BRTTD39R0F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD39R0F
JLCPCB Part #
C6221688
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS