RN73H2BTTD2130D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2130D10
JLCPCB Part #
C2562490
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 213Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS