RN73H1JTTD43R7C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD43R7C50
JLCPCB Part #
C4257405
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS